Skip to product information
1 of 1

maileg

Тато глувче

Regular price ден 1,400.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,400.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Кежуал глушец тато во мек џемпер со пруги и секојдневни панталони.

Висина: 15 см
Возраст: 3 години +
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30°C
Материјал: Памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер

Materials

Dimensions

Care information