Skip to product information
1 of 3

kidshut

Стилска отворена закачалка

Regular price ден 5,000.00 MKD
Regular price Sale price ден 5,000.00 MKD
Sale Sold out
Tax included.
Color

Изработена од 15мм брезово дрво и буково дрво. Оваа дрвена закачалка има полица на долниот дел и оклагија на горниот дел за закачување облека. Покрај тоа што е стилски додаток во секоја соба, овозможува и уредно прегледно чување на облеката и другите детски модни додатоци.

Со закачалката се вклучени и 5 мали закачалки

Димензии 100х40х 25см

* Време за изработка 10 дена. Materials

Dimensions

Care information