Skip to product information
1 of 5

liewood

Силиконску лажици Лива - Сафари микс - пакување од 4

Regular price ден 1,600.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,600.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Силиконската лажица Лива е совршена за кога вашето бебе почнува да јаде каша итн. Достапно во многу различни бои со слатки животни LIEWOOD на врвот.

Материјал: 100% силикон
Безбедно за во машина за садови
Пакување од 4 
Димензии: Висина (см) 2,5, Ширина (см) 4,5, Должина (см) 14

Состав на материјал
100% силикон

Силиконски својства
• Без штетни хемикалии како фталати
• Безбеден контакт со храна:
• Хипоалергично
• Мека, не се крши ако падне
• Стабилна температура кога е во контакт со топла и ладна содржина
• Лесно се чисти

Materials

Dimensions

Care information