Skip to product information
1 of 2

liewood

Силиконски цевки - Баду/сина - пакување од 10

Regular price ден 1,150.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,150.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Цевките на LIEWOOD се одлична алтернативна верзија пластичните цевки кои опостојано се фрлаат, и истите може да се користат повторно и повторно. Совршени се за роденденски забави, излети или само секојдневна забава по дома.

Материјал: 100% силикон
За повеќекратна употреба
Мултифункционални: стабилни на температура (топло и ладно)
Ослободени од секаква штетна хемија како фталати
Хипоалергично
LFGB сертифициран (Тестиран според најновите регулативи на ЕУ)
Вклучува мала четка за чистење
Пакување од 10 цевки
Димензии: ВИСИНА (СМ) 14

Materials

Dimensions

Care information