Skip to product information
1 of 2

liewood

Сет прибор за бебиња - Стенли/песок

Regular price ден 1,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Сет прибор за бебиња Стенли е совршен за да му помогнете на вашето бебе да совлада да јаде. Малите траги на лажицата и виљушката му го олеснуваат држењето и јадењето на вашето бебе.

Материјал: нерѓосувачки челик
Материјал – рачки: 100% силикон
Безбедно за миење во машина за садови

Димензии: ВИЛУШКА: ДОЛИЖИНА (CM) 13, ШИРОТИНА (CM) 4,5, ЛАЖИЦА: ДОЛИЖИНА (CM) 13, ШИРОТИНА (CM) 4,5

Materials

Dimensions

Care information