Skip to product information
1 of 1

liewood

Сет за јадење - Броди/розе микс - пакување од 4

Regular price ден 2,150.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,150.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Сетот Броди за деца е совршен за појадок, ручек и вечера - мек на допир, кул и го прави јадењето позабавно. Сетот е достапен со различни животински мотиви.

Материјал: 100% PLA - обновливи материјали кои се базирани на растителна основа наместо на фосилни.
Сетот вклучува: чинија, сад, шолја и лажица
Свилено мазна и мека на допир
Безбедно за миење во машина за садови
Димензии: ПЛИТКА ЧИНИЈА: ДИЈАМЕТАР (CM) 20, ВИСИНА (CM) 1.4. ДЛАБОКА ЛИНИЈА: ДИЈАМЕТАР (CM) 15, ВИСИНА (CM) 4,7. ЧАШКА: ДИЈАМЕТАР (CM) 7,5

Materials

Dimensions

Care information