mushie

Ракета глодалка - Облак

Sale price Price ден 600.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Со оваа глодалка за заби можете да ги смирите иритираните непца на вашето бебе кога забите почнуваат да излегуваат. Линијата на глодалки и е направена од 100% нетоксичен силикон за храна, и тие се дизајнирани да бидат лесни за фаќање за мали бебешки раце.

Детали:
Материјал: силикон за храна (100% без фталати)
Исчистете со топла вода со сапуница и оставете да се исуши