maileg

Прасе тропкалка

Sale price Price ден 900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Овие слатки мали тропкалки се совршен подарок за бебиња и одличен начин да ги научите децата за животните.


Висина: 12 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30 ° C
Материјал: Лен
Полнење: полиестер/пелети