Skip to product information
1 of 3

mushie

Постер Диносауруси - медиум

Regular price ден 1,100.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,100.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Овој постер не враќа многу назад во историјата и им дава можност на децата да научат за спектакуларните диносауруси.

Прекрасно илустрираниот постер им овозможува на децата да ги откријат и истражуваат историските големи животни, додека истите ги украсуваат ѕидовите на нивната соба.
Постерот за диносаурус е дизајниран во Шведска и е дел од серијата принтови кои комбинираат разиграни и едукативни теми со модерен дизајн.


Детали за диносаурус за постер Муши:
Големина: 29,7 x 42 cm
Печатено на хартија со сертификат FSC
Рамката не е вклучена


Откако ќе го добиете постер, ставете под тежок, рамен предмет и почекајте 12-24 часа за целосно да се израмни постерот

Materials

Dimensions

Care information