kidsandco.mk

Поплин миди фустан - Розеви линии

Sale price Price ден 2,900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

ОВОЈ ФУСТАН СЕ НАРАЧУВА ОДНАПРЕД И ПОТРЕБНО ВРЕМЕ ЗА ИЗРАБОТКА Е 2 НЕДЕЛИ

Овој поплин миди фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% поплин. 

Изработен во романтичен бох стил, со кратки ракави и едноставно, лежерно здолниште до над колената. Ленес и пријатен за носење.

Материјал: 100% поплин.

Време за изработка: 2 недели