Skip to product information
1 of 2

kidsandco.mk

Полица за книги

Regular price ден 1,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included.
Color

Изработена е од комбинација од 16мм МДФ, 15мм брезово и буково дрво.

Оваа дрвена полица е совршено место за чување на сите книги на вашите најмали и други играчки. Истовремено е и убава декорација за секоја детска соба. 

Димензии: Д 70цм Ш 20цм В 12цм

* Време за изработка 10 дена. 

Materials

Dimensions

Care information