kidsandco.mk

Полин кошула со кратки ракави - Розеви линии

Sale price Price ден 1,200.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

ОВОЈ ПРОИЗВОД СЕ НАРАЧУВА ОДНАПРЕД И ПОТРЕБНО ВРЕМЕ ЗА ИЗРАБОТКА Е 2 НЕДЕЛИ

Оваа кошула со кратки ракави е рачно изработена од 100% поплин. 

Изработени во доста лабав стил, има кружен отвор и во предниот дел се затвора со копчиња.

Материјал: 100% поплин

Димензии:

3-6 месеци (68 цм)
6-9 месеци (74 цм)
9-12 месеци (80 цм)
12-18 месеци (86 цм)
18-24 месеци (92 цм)
2-3 години (98 цм)
3-4 години (104 цм)
4-5 години (110 цм)

Упатство за перење: ладно перење на 30 степени

 

Материјал: 100% лен