mushie

Облак глодалка - Крем

Sale price Price ден 600.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Овие глодалки за заби се направени од 100% нетоксичен силикон, наменет за храна и не содржат БПА и фталати, што ги прави безбедни за уживање.

Начин на одржување: измијте со топла вода и сапуница и оставете да се исуши