Skip to product information
1 of 2

maileg

Носорог тропкалка

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Овие слатки мали тропкалки се совршен подарок за бебиња и одличен начин да ги научите децата за животните.


Висина: 12 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30 ° C
Материјал: Лен
Полнење: полиестер/пелети

Materials

Dimensions

Care information