maileg

Носорог - пепел син

Sale price Price ден 2,000.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Пријателите на Сафари се направени од најмекиот лен и доаѓаат во многу различни бои. Тие можат да седат сами и ја даваат најдобра прегратка што можете да ја замислите.


Висина: 34 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30 ° C
Материјал: Лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети