Skip to product information
1 of 1

maileg

Новогодишни картички за подароци (14 парчиња)

Regular price ден 600.00 MKD
Regular price Sale price ден 600.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Последното парче за комплетирање на вашите подароци. Љубов, среќа, здравје, насмевки... Напишете некоја новогодишна желба и уште повеќе разубавете ги подароците за вашите најблиски! Картичките за подароци на Maileg се направени од хартија со сертификат. Со различните форми го прават секој подарок посебен.

Materials

Dimensions

Care information