Skip to product information
1 of 3

maileg

Најдобри пријатели - Куче

Regular price ден 2,150.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,150.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Кученцата Maileg играат криенка во нивната прекрасна кутија. Тие доаѓаат со кошула со ленти со сини линии, но можете да ја проширите гардеробата со дополнителна облека за најдобри пријателки. Одговара на секаков мебел, но најмногу сакаат да спијат со вас на креветот. 

Висина: 38 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30 ° C
Материјал: Лен
Полнење: полиестер/пелети

Materials

Dimensions

Care information