maileg

Најдобри пријатели - Зајче

Sale price Price ден 2,150.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

На секое зајаче му треба најдобар пријател. Овој пријател ќе скокне од прекрасната кутија за подароци за да ве поздрави. Тие пристигнуваат облечени во портокалова блузичка и здолниште, но можете да ја проширите гардеробата со дополнителна облека за најдобри пријателки. Одговара на секаков мебел. 

Висина: 36 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30 ° C
Материјал: Лен
Полнење: полиестер/пелети