Skip to product information
1 of 1

mushie

Нараквици глодалки - Чај зелена, сиво зелена, морска зелена

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

3 нараквици глодалки за заби.

Овие нараквици им помагаат да се смират иритираните непца на вашето бебе. Направени од 100% нетоксичен силикон за храна, тие се безбедни за вашето бебе - и нивниот чуден дизајн, заедно со софистицираните бои ги прават одличен и стилски додаток.

Без БПА и фталат.

Начин на одржување: измијте со топла вода и сапуница и оставете да се исуши

Materials

Dimensions

Care information