mushie

Нараквици глодалки - Лен, божур, бледо розева

Sale price Price ден 900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

3 нараквици глодалки за заби.

Овие нараквици им помагаат да се смират иритираните непца на вашето бебе. Направени од 100% нетоксичен силикон за храна, тие се безбедни за вашето бебе - и нивниот чуден дизајн, заедно со софистицираните бои ги прават одличен и стилски додаток.

Без БПА и фталат.

Начин на одржување: измијте со топла вода и сапуница и оставете да се исуши