Skip to product information
1 of 3

liewood

Калапи за мафини - Миријам - Пакување од 2 син микс

Regular price ден 1,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Силиконски калапи за мафини во форма на животни, пакување од две тави.


Испечете ги вашите омилени колачи во калапите за мафини Маријам изработени од силикон во облик на мечка, панда, мачка и зајак.

Тестирано според најновите регулативи на ЕУ.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: 100% силикон
• Лесно се чисти
• Може да се мие во машина за садови
• Пакување од 2 

ДЕТАЛИ
Димензии: Ш: 16,5 cm x Д: 18,5 cm x В: 4,2 cm

Materials

Dimensions

Care information