liewood

Миријам калапи за мафини - Пакување од 2 жолта и розе

Sale price Price ден 1,200.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Силиконски калапи за мафини во форма на животни, пакување од две тави.


Испечете ги вашите омилени колачи во калапите за мафини Маријам изработени од силикон во облик на мечка, панда, мачка и зајак.

Тестирано според најновите регулативи на ЕУ.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: 100% силикон
• Лесно се чисти
• Може да се мие во машина за садови
• Пакување од 2 

ДЕТАЛИ
Димензии: Ш: 16,5 cm x L: 18,5 cm x В: 4,2 cm