Skip to product information
1 of 3

maileg

Мече мајка

Regular price ден 1,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Семејството плишани мечиња е слатка колекција од 3 различни големини на мечиња. Изработени се од мек лен и имаат винтиџ изглед што ќе направи спомените и кај возрасните да се појават.

Висина: 22 см
Возраст: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пепелети

Materials

Dimensions

Care information