maileg

Мекo зајче, екстра големо - Бело

Sale price Price ден 2,600.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Мек и пријатен пријател. Слаткиот изглед е комплетиран со прекрасната машна изработена во мека ткаенина со принт на цвеќе.

Висина: 43 см
Возраст: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: Полиестер
Полнење: Полиестер/Пепелети