Skip to product information
1 of 2

maileg

Мекано зајче, мало - бело

Regular price ден 1,150.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,150.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Мало меко зајче совршено направено за мали раце. Направен е од кадифе и има обоен лак околу вратот. Ова е совршен подарок за секое новороденче или бебе.


Висина: 21 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30 ° C
Материјал: полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети

Materials

Dimensions

Care information