Skip to product information
1 of 3

maileg

Пријатели од џунглата - Мајмун

Regular price ден 2,150.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,150.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Еден мал мајмун скока по креветот. Не грижи се, не ја тресна главата. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци и има магнети во рацете за да може да се качува и гушка. Доаѓа со жолта кошула со пруги, но може да му ја менувате облеката. Одличен најдобар пријател.


Висина: 38 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30 ° C
Материјал: Лен
Полнење: полиестер/пелети

Materials

Dimensions

Care information