Skip to product information
1 of 1

maileg

Маче Чатонс

Regular price ден 1,900.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Мачињата совршено се вклопуваат во малите рачиња на вашите деца, така што лесно се носат и во движење. Доаѓа во ноќна облека и одговара на целиот мебел на Maileg.

Висина: 24 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: +3 Година
Перење: 30 ° C
Материјал: лен/памук/полиестер
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети

Materials

Dimensions

Care information