Skip to product information
1 of 1

liewood

Лигавче со долги ракави - Розе мачиња

Regular price ден 1,500.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,500.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Лесна наметка наметка за деца кои учат да јадат. Рециклираниот материјал го прави инстантно повторно употреблив: едноставно исплакнете и избришете го.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: 100% рециклиран полиестер
• Долги ракави
• Еластични манжетни
• Преден џеб за да ги собере сите остатоци од храна
• Се пере во машина на 30 степени
• СТАНДАРД 100 од OEKO-TEX®
BEGO 060217 TESTEX

ДЕТАЛИ
Димензии: од крај до ракав: 82 cm x Должина: 43 cm

Materials

Dimensions

Care information