liewood

Лигавче со долги ракави - Песок дино

Sale price Price ден 1,500.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.
Лесна наметка наметка за деца кои учат да јадат. Рециклираниот материјал го прави инстантно повторно употреблив: едноставно исплакнете и избришете го.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: 100% рециклиран полиестер
• Долги ракави
• Еластични манжетни
• Преден џеб за да ги собере сите остатоци од храна
• Се пере во машина на 30 степени
• СТАНДАРД 100 од OEKO-TEX®
BEGO 060217 TESTEX

ДЕТАЛИ
Димензии: од крај до ракав: 82 cm x Должина: 43 cm