Skip to product information
1 of 2

liewood

Кутија за храна - Либи - Песок

Regular price ден 1,550.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,550.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Либи кутијата за храна ги прави оброците и грицките лесни за носење. Благодарение на преградите можете да ставите различни видови на храна. Силиконскиот капак ја прави идеална за носење во движење, зачувувајќи ја свежината на храната.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал - основа: нерѓосувачки челик 18/8
• Материјал - капак: 100% силикон
• Може да се мие во машина за садови
• Издржлив, мек, долготраен материјал
• Лесен

ДЕТАЛИ
Димензии: Д 15,5 цм В 5,5 цм

НЕГА
Може да се мие во машина за садови до 65 степени
Не ја користете во рерна
Не ја користете во микробранова печка
Безбедно за во замрзнувач до -20 степени
Погодна за до 230C
Не ја ставајте на грејна плоча
Пред употреба се мие во машина за миење садови или топла вода со сапуница

Materials

Dimensions

Care information