kidsandco.mk

Ленен миди фустан - Жолти линии

Sale price Price ден 2,900.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

ОВОЈ ФУСТАН СЕ НАРАЧУВА ОДНАПРЕД И ПОТРЕБНО ВРЕМЕ ЗА ИЗРАБОТКА Е 2 НЕДЕЛИ

Овој ленен миди фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% лен. 

Изработен во романтичен бох стил, со кратки ракави и едноставно, лежерно здолниште до над колената. Ленес и пријатен за носење.

Материјал: 100% лен.

Време за изработка: 2 недели