Skip to product information
1 of 4

kidsandco.mk

Ленен макси фустан - Тегет со точки

Regular price ден 2,900.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included.
Size

Овој ленен макси фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% лен. 

Изработен во романтичен бох/винтиџ стил, со надувани, пуфкасти ракави до над лактите и едноставно, опуштено здолниште. Ленес и пријатен за носење.

Материјал: 100% лен.

Време за изработка: 2 недели

Materials

Dimensions

Care information