Skip to product information
1 of 6

kidsandco.mk

Ленен макси фустан на врзување

Regular price ден 3,800.00 MKD
Regular price Sale price ден 3,800.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Size
Color

PRE ORDER ИЗВЕСТУВАЊЕ
Овој фустан не е достапен веднаш за испорака.
Изберете вашиот модел, боја и големина, и таа веднаш ќе биде додадена на нашата листа за изработка. Вашиот фустан ќе биде изработен најдоцна до 15-ти Јули и ќе ви биде испратен.

Секој од нашите фустани е рачно изработен, и однапред ве молиме за разбирање. 

Овој ленен макси фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% лен. 

Рачно изработените фустани се не само прекрасни во изгледот, туку исто така се посебно издржливи. Изработени со внимателност, секој детаљ на фустанот се изработува со висок степен на прецизност, осигурувајќи години на удобност и стил. Веруваме дека рачно изработените креации нудат врвен квалитет и вредност, кои ќе ви претставуваат долгорочно задоволство.

Материјал: 100% лен.

Materials

Dimensions

Care information