kidsandco.mk

Ленен макси фустан - Индиго баклави

Sale price Price ден 3,200.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Овој ленен макси фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% лен. 

Изработен во романтичен бох/винтиџ стил, со надувани, пуфкасти ракави до над лактите и едноставно, опуштено здолниште. Ленес и пријатен за носење.

Материјал: 100% лен