kidsandco.mk

Ленен макси фустан - Жолти линии

Sale price Price ден 3,200.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

ОВОЈ ФУСТАН СЕ НАРАЧУВА ОДНАПРЕД И ПОТРЕБНО ВРЕМЕ ЗА ИЗРАБОТКА Е 2 НЕДЕЛИ

Овој ленен макси фустан наменет за мајки е рачно изработен од 100% лен. 

Изработен во романтичен бох/винтиџ стил, со надувани, пуфкасти ракави до над лактите и едноставно, опуштено здолниште. Ленес и пријатен за носење.

Материјал: 100% лен.

Време за изработка: 2 недели