Skip to product information
1 of 3

maileg

Количка, микро - Небесно сина

Regular price ден 2,000.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,000.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Овој производ е играчка и е наменет за играња

Оваа разиграна количка може да се користи за многуте пријатели на Maileg, таа е специјално направена за пријателите со микро големина. Нежните бои и дизајнот го претставуваат винтиџ изгледот и е задолжителна за сите минијатурни семејства кои имаат бебе.

Висина: 15 см
Ширина: 7 см
Возраст: +3 години
Миење: Површинско миење
Материјал: Метал/Памук
Полнење: полиестер

Materials

Dimensions

Care information