Skip to product information
1 of 2

kidshut

Количка кутија за играчки

Regular price ден 3,300.00 MKD
Regular price Sale price ден 3,300.00 MKD
Sale Sold out
Tax included.
Color

Изработена е од комбинација од 16мм МДФ, 15мм брезово и буково дрво.

Оваа дрвена количка, со подвижни тркала е совршено место за складирање на омилените играчки. Со неа собирањето играчки станува забавна активност. Истовремено е и убава декорација за секоја детска соба. 

Димензии: 33 цм x 54цм x 48цм

* Време за изработка 10 дена. 


Materials

Dimensions

Care information