Skip to product information
1 of 3

maileg

Зајче со фустан, големина 3

Regular price ден 3,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 3,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Колекцијата зајаче и зајаци е направена од меки и природни материјали, како што се лен и памучна ткаенина - што дава прекрасно чувство и изглед, а при допри се неверојатни. Ова зајаче носи прекрасен фустан.


Големина: Зајаче/Зајак 3
Висина: 42 см
Препорачана возраст: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: Памук / лен
Полнење: Рециклиран полиестер/PE пелети

Materials

Dimensions

Care information