maileg

Зајче Албина

Sale price Price ден 1,700.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Зајчето Албина е направен од квалитетен мек лен. Во рацете има магнети за да може да виси на кој било метален дел или да го држи велигденското јајце.

Висина: 21 цм
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пе пелети