Skip to product information
1 of 2

maileg

Зајче Албин

Regular price ден 1,700.00 MKD
Regular price Sale price ден 1,700.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Зајчето Албин е направен од квалитетен мек лен. Во рацете има магнети за да може да виси на кој било метален дел или да го држи велигденското јајце.

Висина: 21 цм
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пе пелети

Materials

Dimensions

Care information