maileg

Зајче со ноќница, големина 2

Sale price Price ден 2,150.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Колекцијата на зајци е изработена од мека природна ленена и памучна ткаенина - што дава прекрасно чувство и изглед на рацете. Ова зајаче е облечено во мека ноќница.

Висина: 27 см
Возраст: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: Памук/лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пепелети