Skip to product information
1 of 2

maileg

Зајак со комбинезон со пруги, големина 5

Regular price ден 4,800.00 MKD
Regular price Sale price ден 4,800.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.

Колекцијата на зајчиња и зајци е изработена од мека природна ленена и памучна ткаенина - што дава прекрасен изглед на рацете. Овој зајак е облечен во многу женски комбинезон со прекрасен вез.

Висина: 64 см
Возраст: Сите возрасти
Препорачана возрасна група: Сите возрасти
Перење: 30°C
Материјал: Памук/лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пелети

Materials

Dimensions

Care information