Skip to product information
1 of 1

mushie

Држач за цуцли Хало - Пригушена лила

Regular price ден 900.00 MKD
Regular price Sale price ден 900.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Рачно изработени од мајки во САД, држачите за цуцли се омилени за родителите и секако за бебињата. Нашите држачи се уникатни и шик,  инспирирани од винтиџ бои кои зрачат со едноставност и смиреност.

Силиконските монисти се изработени од врвен квалитет, 100% силиконско одделение на храна, 100% нетоксичени, без мирис, без БПА и без олово. Дрвените монисти се природни и еколошки. Спојката е исто така без олово, а најлонската жица е отпорна на мувла.

Упатства за чистење: Не ги ставајте во машината за миење садови. Измијте ги со рака со благ сапун и вода.

Ова не е играчка. Ако е оштетено, ве молиме веднаш исфрлете го од употреба. Проверете го секое клипче пред употреба.

Должина: приближно 20цм.

Materials

Dimensions

Care information