liewood

Виви силиконски сет за јадење - Маче темно розева (4 продукти)

Sale price Price ден 2,300.00 Regular price Unit price  per 

Tax included.

Најдобрите производи за садови на LIEWOOD во силиконска верзија - сите во еден пригоден сет. Одлична алтернатива што не се крши наменета за бебиња и деца.

ЗА ПРОИЗВОДОТ
• Материјал: 100% силикон
• Нераскинлив
• Сетот вклучува: шолја, сад, чинија и лажица
• Првенствено дизајниран за бебиња и помали деца
• Тестирано според најновите регулативи на ЕУ

ДЕТАЛИ
Димензии: Чаша: В 7, Д 6,5 см, 160 мл,
Чинија: Д 17, В 2,5 см
Лажица: В 2,5, Ш 4,5, Д 14 см
Тањир: Д 11,5, В 4,5