Skip to product information
1 of 2

kidsandco.mk

Балдахин

Regular price ден 2,200.00 MKD
Regular price Sale price ден 2,200.00 MKD
Sale Sold out
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Color

Овој балдахин е универзален и совршен за собата на вашето дете. 

Направено од 100% памук според стандардот 100 од OEKO-TEX®, текстилната балдахин ќе го заштити вашето бебе од директната сончева светлина, а истовремено ќе му створи совршена атмосфера за играње. Достапно во многу прекрасни, природни бои. 

Балдахинот е универзален и одговара на сите кревети.

• 100% памук / Стандард 100 од OEKO-TEX®
• висина 265цм - горен дијаметар 52цм- понизок дијаметар 240цм
• неутрални дизајни за девојчиња и момчиња
• метален прстен за стабилност и форма во горната област

Materials

Dimensions

Care information